نرم افزارهای مالی و امنیتی

 نرم افزارهای امنیتی     

با گسترش اینترنت در ایران و دسترسی بسیاری از افراد به آن، دامنه حملات و تهدیدات اینترنتی بسیار گسترده شده و در این بین سرویس دهندگان اینترنت نیز عمدتاً توان ارائه راهکارهای امنیتی مناسب و کاربردی را برای کاربرانشان ندارند، از طرفی این نیاز احساس می شود که داشتن یک شبکه امن می تواند موجب افزایش کیفیت سرویسهای اینترنتی و همچنین ایجاد آرامش و  امنیت برای مشترکین سرویسهای اتصال به شبکه باشد.
به همین منظور و با هدف ارتقاء سطح امنیتی شبکه و لزوم توجه به نیازهای مشترکین اینترنت
کنسرسیوم اینترنتی A&D Corp، بر آن شدیم تا با بررسیهای متعدد نسبت به انتخاب برندهای معتبر آنتی ویروس و امنیتی که قابلیتهای رقابتی مناسبی داشته باشد و کیفیت آن از نظر مراجع ارزیابی بین المللی از جمله موسسه AV Comparatives یا AV test که معتبرترین آنهاست مورد تأیید باشد، اقدام نماییم.
نهایتاً از بین برندهای مختلف نرم افزارهای آنتی ویروس و امنیتی KasperSky , Gdata , BitDefender , Escan را بدلیل دارا بدون امکانات خواص و مورد تایید انتخاب نمودیم.

مهمترین دلیل در شاخص هایی از قبیل میزان شناسایی ویروسها، عدم تشخیص و شناسایی، سرعت اسکن، هشدارهای اشتباه و ... انتخاب گردید.

نسخه های مختلف نرم افزاری برندهای فوق شامل : Anti-virus , Internet Secruity , Total Secruity , Mobile Security تولید می نمایند که قابلیتهای مختلفی دارا می باشند، ولی بدلیل اینکه کنسرسیوم اینترنتی A&D Corp در ضمینه اینترنت و شبکه فعالیت می نماید پیشنهاد می کنیم، برای ایجاد امنیت بالاتر و بهتر از نسخه Internet Secruity یا Total Secruity استفاده شود که قابلیت مدیریت و کنترل اینترنت و شبکه را دارند.

برای مشاهده برند و نسخه ها فوق به بخش محصولات مراجعه فرمایید.

 

 نرم افزارهای مالی     

در دنياي امروز كه هر روز شكل تازه اي از ارتباطات اقتصادي به وجود مي‌آيد و افراد، شركتها و مؤسسات با يكديگر در ارتباط مي‌باشند و تغييرات مالي آنها بر يكديگر تأثير دارد و روز به روز اين فعاليت‌ها پيچيده‌تر مي‌شود اين عوامل باعث مي شود كه نقش حسابداري و اتوماسیونی به عنوان فراهم كنندگان اطلاعات مالي با استفاده از استانداردهاي حسابداري براي استفاده كنندگان بيشتر مشخص گردد .

لذا کنسرسیوم اینترنتی A&D Corp بدلیل ارتباطات فراوان با موارد فوق و مشترکین اقدام به بررسی نرم افزارهای مالی نموده و بعد از طی بررسی نیازهای مشتریان خود اقدام به برنامه نویسی و تهیه نرم افزار مالی برای طیف وسیعی از کاربران و مشترکین خود نموده است.

سعی گردیده است به انواع نیازهای مشتریان که اقدام به استفاده از نرم افزار فوق خواهند نمود را مدنظر گیرد، از چند سطح مختلف حسابداری گرفته تا امکان چاپ لیبل ، چک ، ثبت دستی اسناد، فاکتورهای خرید و فروش ... ایجاد گردیده است.

برای مشاهده و بررسی نرم افزار فوق به بخش محصولات مراجعه فرمایید.