تلفن بین المللی 040

 

چنانچه مي دانيد چند سالي است سرويسهاي تلفني كه جهت مكالمه خارج از كشور مورد استفاده قرار مي گرفته دست خوش تغييرات بزرگی گرديده است و هريك ازما تا به امروز امكان برقراري يك ارتباط نسبتا" ارزان و تا حدودي مطلوب را از طريق كارتهاي تلفن اينترنتي موجود دربازارداشته ايم.
سرويس چلچله با استفاده از راهكارفني مناسب برروی تکنولوژی فیبرنوری و ماهوراه جهت برقراري تماسهاي بين المللي ازطريق اينترنت اين امكان را به مشتريان خود مي دهد كه ارتباط تلفني با كيفيت عالي و قيمت مناسب دراختيارداشته باشند.
شما با سرويس چلچله نيازي به واردكردن چندين و چندباره شماره رمز (PIN) درهريك از تماسهايتان باخارج ازكشور نخواهيد داشت.
كافي است در صورت استفاده از سرویس در تمامی استانها با شماره گیری 040 و سپس تلفن مقصدتان بدون دو صفر (040 به جای 00) مکالمه خوبی را تجربه نمایید.

چلچله یک سیستم تمام دیجیتال با کمترین زمان تماسگیری و ارزانترین روش با کیفیت بسیار عالی برپایه تکنولوژی دیجیتال می باشد.
کنسرسیوم اینترنتی A&D Corp به عنوان نماینده شرکت پیشگامان کویر یزد در استان آذربایجانشرقی و تبریز برای ارائه خدمات telecommunications International Calls , International phone برای ارتباطات راه دور تمام تلاش خود را می نماید تا بهترین خدمات با کمترین هزینه را در اختیار مشترکین خود قرار بدهند.